Wywiad z kadrą GCK

Za nami kolejne spotkanie pracowników GCK z animatorką NCK – Agnieszką Olender oraz ekspertem ds. diagnozy animacyjnej – Ewą Jasińską w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017 r. Podczas zebrania doprecyzowałyśmy harmonogram spotkań w poszczególnych sołectwach. Pracownicy GCK mieli też okazję do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi działalności kulturalnej.

Przed nami kolejne ważne spotkanie z mieszkańcami gminy. Wszystkich mieszkańców zachęcamy do uczestnictwa w „Kulturalnych rozmowach przy kawie i ciastku”.

Zostań „lokalnym architektem zmian” w kulturze. Przyjdź na spotkanie i podziel się swoimi spostrzeżeniami na temat kultury i oferty kulturalnej w Gminie Dobrzyniewo Duże.