Joanna Sobieska

Dyrektor

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Humanistycznym na kierunku Filologia germańska oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej na kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalności Menedżer Hotelarstwa i Gastronomii. W latach 2008-2016 nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach oraz przedmiotów zawodowych turystycznych, zajęć praktycznych i teoretycznych w Technikum w ZSOiZ w Mońkach.

Wanda Dzienis

Instruktor

Animator kultury od 1982 roku, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Historycznego o kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (licencjat 2006 r.). Przez 40 lat była członkiem Zespołu Folklorystycznego „Narwianie”. Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach i warsztatach:

• Kurs wstępny z pedagogiki zabawy

• Kurs wikliny papierowej

• Seminarium metodyczne – subkultury młodzieżowe – szanse i zagrożenia

• Warsztaty jajka decoupage i małe formy z makramy

• Warsztaty dla dzieci, z dziećmi, o dzieciach – kreatywne powadzenie grup dziecięcych

• Warsztaty – pergamano – koronka na pergaminie

Specjalizuje się w: sznurach szydełkowo-koralikowych, biżuterii sutaszowej, makramie, hafcie matematycznym i krzyżykowym, wiklinie papierowej, kwiatach z bibuły. Jej hobby to: książki i poznawanie wszelkich możliwych technik rękodzielniczych.

Edyta Kunda

Główna Księgowa

Weronika Koch

Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy, w 2016 roku uzyskała stopień magistra na Politechnice Białostockiej, specjalizacja: Rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA. Posiada pięcioletnie doświadczenie w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych. Brała udział w wielu turniejach tenisa stołowego, na których zdobywała medale. Szybko uczy się nowych technik plastycznych. Należy do chóru parafialnego oraz Zespołu Folklorystycznego "Narwianie". Jej hobby to: sport, film, książki, szydełkowanie, quilling.

Krystyna Szleszyńska

Pracownik gospodarczy

Emila Jastrzębska

instruktor nauki gry na pianinie