Aktualności

VI Bieg Wielkanocny

Serdecznie zapraszamy do zapisów na VI Bieg Wielkanocny 2024! Warunkiem zapisu dziecka jest poprawnie wypełniony formularz. Do zobaczenia na biegu :)

KONKURS NA WIELKANOCNĄ GIGA PISANKĘ!!!

Przedstawiamy: Konkurs Rodzinny Wielkanocna Giga Pisanka ! Gotowi na wyzwanie? Stwórzcie największą, najbardziej kreatywną Pisankę Wielkanocną! Co czeka na zwycięzców? Nagrody dla całej rodziny! Mnóstwo zabawy i radości! Czekamy na Wasze wyjątkowe pomysły! Dołączcie do zabawy i zobaczcie, czy Wasza Pisanka stanie się gwiazdą tegorocznej Wielkanocy!

Warsztaty Wielkanocne

W dniach 4 - 15 marca 2024 zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne. Dla dzieci i dorosłych (ilość miejsc ograniczona) Zadzwoń, umów się i stwórz! Czekamy na Was.

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO MŁODZIEZOWEJ RADY GMINY

Młodzież, w wieku od 13 do 19 lat, która nie uczy się w szkołach podstawowych naszej gminy będzie głosowała w Gminnym Centrum Kultury, wybierając pięciu radnych. Serdecznie zapraszamy!!!
Bal karnawałowy - plakat

Bal Karnawałowy

Zapraszamy na przygodę w klimacie Morskich Opowieści pełną tańca, zabawy i niespodzianek! Przygotujcie swoje najbardziej kreatywne i bajkowe przebrania! Na Balu Karnawałowym nie ma ograniczeń – każdy kostium jest mile widziany! Przebierzcie się w ulubione postacie z bajek, superbohaterów, lub stwórzcie własne nieziemskie kreacje! 11 luty 2024 (14:00 - 16:00) GCK w Dobrzyniewie Dużytm...

Nowy Program Kabaretu Trzecia Strona Medalu

Z wielką radością zapraszamy Was na wieczór pełen śmiechu, humoru i niezapomnianych chwil! Premiera! Nowy program Kabaretu Trzecia Strona Medalu 24.02.2024 r. godz. 19:00 Dobrzyniewo Duże, Sala WDK Pogorzałki Bilety: 35 zł - normalne Więcej informacji pod numerem telefonu 501 324 937.

Ferie zimowe z GCK 2024

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zaprasza dzieci do udziału w zimowych półkoloniach, które odbędą się w terminie od 22 stycznia do 26 stycznia 2024 na hali sportowej przy ZSP w Dobrzyniewie Dużym. W bogatym i różnorodnym programie zaplanowanych zostało mnóstwo atrakcyjnych wyjść, ciekawych zabaw oraz pasjonujących warsztatów tematycznych. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a...
Kiermasz świąteczny - ogłoszenie

Kiermasz Świąteczny z GCK

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny z GCK 2023!

Teatrzyk Mikołajkowy

Sposób na czwartkowy wieczór? Zapraszamy na teatrzyk mikołajkowy do Wiejskiego Domu Kultury w Pogorzałkach! Przenieśmy się razem w świąteczną krainę.

Zaproszenie dla wystawców

Zapraszamy do Wystawiania się na Naszym Kiermaszu Świątecznym! Szukamy utalentowanych wystawców, którzy chcieliby dołączyć do naszego magicznego kiermaszu świątecznego! To doskonała okazja, by zaprezentować swoje unikalne produkty i stworzyć niezapomnianą atmosferę świąteczną dla naszych odwiedzających. Jeśli posiadasz rękodzielnicze wyroby, unikalne prezenty świąteczne, pyszne smakołyki lub inne...