Aktualności

Kłosy na tle pastelowego zachodu słońca. Napis Gniła DOŻYNKI GMINNE

ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zaprasza: artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych oraz firmy i instytucje do udziału w Dożynkach Gminnych, które odbędą się 25 sierpnia 2024 r. przy świetlicy w Gniłej ul. Jagodowa 1. W załączniku regulamin i karta zgłoszenia.
Napis DOŻYNKI, ludzie stojący z kubkami z piwem

Ogródek piwny Dożynki 2024

Zapraszamy do przesyłania propozycji cenowych na: organizację ogródka piwnego podczas Dożynek Gminnych 25 sierpnia 2024 roku. Niezbędne dokumenty do pobrania poniżej:
Plakat konkursowy- wieniec ze zboża z krzyżem i kwiatami

Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy!

Strefa Kibica

Zapraszamy wszystkich kibiców na wielkie sportowe wydarzenie! Już 21 czerwca, na naszej Strefie Kibica, będziemy wspólnie dopingować reprezentację Polski w meczu przeciwko Austrii. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, ale naszą strefę otwieramy już o 16:30, oferując mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie: - Tatuaże - Piłkarzyki - Bramka celnościowa - Warsztaty i pokaz freestyle...

Zakończenie zajęć GCK

Kolejny fantastyczny semestr zajęć w GCK powoli dobiega końca! Był to czas pełen twórczej energii, pasji i niesamowitego zaangażowania. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich na uroczyste zakończenie zajęć, które odbędzie się 17 czerwca o godzinie 17:00! Będzie to wyjątkowa okazja, aby podziwiać umiejętności, które nasi uczestnicy rozwijali przez ostatnie miesiące...
plakat - piknik leśny rodzina z dziećmi bawiący się na świeżym powietrzu

Rodzinny Piknik Leśny

Już 16 czerwca widzimy się na Rodzinnym Pikniku Leśnym! Boisko „Orlik” w Letnikach. Startujemy od godziny 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Akcja Wakacje z GCK

Serdecznie zapraszamy do zapisów na tegoroczną AKCJĘ WAKACJE! Do 7 czerwca 2024 należy dostarczyć niezbędne do kwalifikacji dziecka dokumenty (pliki wraz z instrukcją poniżej)

Dzień Mamy w GCK

Dla Ciebie Mamo! Czyli Dzień Mamy w GCK! 24 maja 2024 godzina 16:30 , GCK w Dobrzyniewie Dużym! Do udziału zapraszamy całe rodziny!
Dziewczynka z wiankiem na głowie

„Zielone Świątki w Skansenie”

Już w najbliższą niedzielę „Zielone Świątki w Skansenie”, pierwszy w tym roku duży festyn etnograficzny w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej, organizowany zawsze w dniu, w którym wypada to ruchome święto. Tym razem – 19 maja. Przyjadą zespoły ludowe, będzie kiermasz sztuki ludowej i regionalnych kulinariów, warsztaty etnograficzne. Dyrektor Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej...

VI Bieg Wielkanocny

Serdecznie zapraszamy do zapisów na VI Bieg Wielkanocny 2024! Warunkiem zapisu dziecka jest poprawnie wypełniony formularz. Do zobaczenia na biegu :)