Kolejne spotkanie za nami

„Lokalni architekci zmian” spotkali się w siedzibie GCK w Dobrzyniewie Dużym. W spotkaniu prowadzonym przez eksperta ds. diagnozy animacyjnej Ewę Jasińską uczestniczyli mieszkańcy Dobrzyniewa Dużego i Jaworówki. Przedstawiciele lokalnej społeczności bardzo aktywnie pracowali nad zagadnieniami dotyczącymi działalności i oferty domu kultury, proponowali własne rozwiązania oraz zgłaszali potrzeby. Dzięki wspólnym rozmowom i dyskusjom udało się wypracować wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw uwzględniających zaangażowanie samych mieszkańców, ich potrzeby i sugestie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wyrazili chęć spotkania z realizatorami programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017. Podziękowania składamy również Państwu Radnym i Sołtysom, dzięki którym dotarliśmy z informacją o spotkaniu do mieszkańców.