CASTING

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zaprasza na casting do wersji filmowej EtnoMusicalu „Od Kupalnocki do wesela”. Historia miłosna - pełna muzyki i tańca z polską wsią w tle. Lokalne obrazki obrzędowe zrealizowane w podlaskich pejzażach. Wszystko w duchu tradycji. Poszukiwane są osoby w każdym wieku do ról mówionych, śpiewanych, tanecznych i statystowania. Nagranie filmu poprzedzone będzie warsztatami oraz próbami z profesjonalną kadrą instruktorską, która przygotuje przyszłych aktorów do pracy na planie filmowym.

 

Jak wziąć udział w castingu?

Casting został przeniesiony do sieci ze względu na panującą epidemię koronawirusa. Aby wziąć w nim udział kieruj się poniższą instrukcją.

  1. Nagraj film ze swoim występem. Do wyboru masz casting aktorski, muzyczny oraz taneczny. Możesz wziąć udział w więcej niż 1 castingu. Materiały castingowe oraz przykładowe wykonania dostępne są na stronie www.gckdobrzyniewo.pl w zakładce EtnoPolska 2020. Nie musisz posiadać profesjonalnego sprzętu do nagrania swojego występu – wystarczy nagranie wykonane telefonem komórkowym.

  2. Zanim przejdziesz do wykonania zadania castingowego, powiedz o sobie kilka słów – jak się nazywasz, ile masz lat, czy posiadasz jakieś doświadczenie artystyczne lub sceniczne.

  3. Pamiętaj, aby nagrać film w sposób ukazujący całą sylwetkę.

  4. Następnie pobierz odpowiednią deklarację uczestnictwa w castingu ze strony www.gckdobrzyniewo.pl – zakładka EtnoPolska 2020. Wydrukuj ją, czytelnie uzupełnij i zdjęcie lub skan wyślij razem z filmem na adres mailowy biuro@gckdobrzyniewo.pl

  5. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 21 czerwca do godziny 23:59:59.

  6. Wyniki castingu wyślemy drogą elektroniczną dnia 26 czerwca lub skontaktujemy się telefonicznie.

  7. Jeśli napotkasz po drodze problemy z nagraniem, przesłaniem filmu lub pojawią się pytania – pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomoc uzyskasz dzwoniąc pod numer 501 324 937.

 

ŻYCZYMY POWODZENIA!

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A